עגורני צריח

ברשות החברה צי מנופים המונה כ 200 עגורני צריח, המתאים לכל הדרישות בענף הבנייה ולמגוון רחב של פרויקטים, מהקמת מגדלים רבי-קומות ומבני תעשייה ומסחר ועד בניינים נמוכים ובתים צמודי קרקע. מגוון הדגמים הנרחב מתאים לעבודה בכל גובה, לעבודה בחפיפה ולהנפה של משקלים שונים, באיכות בלתי מתפשרת ובהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח.

 

לצפיה בסרטון


tziud2
 • עגורני לאפינג – Luffing Cranes
  משמשים להקמה של מגדלים וגורדי שחקים, הצצים חדשות לבקרים ברחבי הארץ. מאופיינים בזרוע המתרוממת כדי לקצר או להאריך את רדיוס העבודה. עגורני לאפר מתופעלים עצמאית, ללא תלות זה בזה וזרועותיהם מופנות כלפי מעלה. תצורה זו מאפשרת רדיוס מינוף של כ-4 מטר וזרוע אחורית קצרה של כ-8 מטר, טווח התנועה שלהם ​​רחב, אך נדרש להם שטח מצומצם לפעולה. אפשר למקם 5-3 עגורני לאפר על גבי בניין אחד בו זמנית (כל 10 מטר) ובכך לייעל ולקצר משמעותית את זמן הפרויקט.

tziud5
 • עגורני טופלס – Topless Cranes
  עגורן טופלס או Flat Top מאופיין בהיעדר "שפיץ" או "ראש עגורן" מסורתי. מבנה זה מאפשר תמרון חפיפה נרחב יותר בין זרועות העגורנים, גמישות בתכנון ובהצבה, ועבודה יעילה באתר מרובה עגורנים. למעשה, עגורן הטופלס מאפשר הפרש גובה מינימלי (כ-5 מטר) בין אנקול העגורן לראשו, וקיצור זרועות העגורן לאורך של 20 מטר. בסביבת עבודה לעגורנים בחפיפה זהו יתרון קריטי, המאפשר ריכוז עגורנים רבים ככל האפשר בשטח הדרוש, הממקסמים את היעילות והשגת התוצר המיטבי.

tziud4
 • עגרוני דריק – Derrick Cranes
  מנופי דריק הם מנופים שאפשר להרכיבם על גבי גגות או מבנים גבוהים, כדי לסייע בהנפת יחידות כוח ומערכות קירור. הם יעילים גם במקרה שאין אפשרות להנמיך את העגורן או לפרקו באמצעות מנוף עזר בגבהים של עד 300 מטר.

tziud1
 • עגרוני צריח עירוניים – City Tower Cranes
  עגורנים קטנים ובינוניים עם מבנה ייעודי להקמה מהירה. עגורנים בעלי כושר הרמה של עד 5 טון לשימוש בגבהים נמוכים עד בינונים. מתאימים לאתרים מאוד צפופים.
מכוונים גבוה? הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים וחידושים
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם